sobota, 18 listopada 2023

Komunikat w okresie wzmożonej zachorowalności sezonowej

niebieska grafika przedstawiająca wirusa i wykresy

W trosce o bezpieczeństwo pacjentów przebywających w naszym szpitalu oraz działaniami mającymi na celu zminimalizowanie ryzyka wystąpienia zachorowania na grypę, Covid-19 i innych zakażeń górnych dróg oddechowych, prosimy o:

  1. zakładanie i prawidłowe noszenie maseczek,
  2. dezynfekcję rąk przed wejściem i wyjściem z oddziału,
  3. zachowaniu bezpiecznej odległości,
  4. ograniczeniu do minimum odwiedzin pacjentów.

 

Zwiększ bezpieczeństwo swoich bliskich!

Podobne wydarzenia

/
poniedziałek, 1 czerwca 2026