Krwiobus w SPZOZ w Brzesku
Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Krakowie i SP ZOZ w Brzesku informują, iż najbliższa akcja krwiodawstwa, odbędzie się już 18 maja2026 r., tj, najbliższy poniedziałek.
UWAGA! Autokar będzie stacjonował na parkingu przy SP ZOZ w Brzesku, od strony sklepu medycznego w godz. 9:00 – 12:00.
Serdecznie zapraszamy.
🩸🩸🩸
Pamiętajmy – krew to lek, którego nie da się niczym zastąpić!
