piątek, 16 stycznia 2026

Krwiobus w SPZOZ w Brzesku w 2026 roku.

Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Krakowie i SP ZOZ w Brzesku informują, iż najbliższa akcja krwiodawstwa,

odbędzie się już 19stycznia 2026 r., tj, najbliższy poniedziałek.

UWAGA! Autokar będzie stacjonował na parkingu przy SP ZOZ w Brzesku, od strony sklepu medycznego w godz. 9:00 – 12:00.

Serdecznie zapraszamy.

Pamiętajmy – krew to lek, którego nie da się niczym zastąpić!

Podobne wydarzenia

/
poniedziałek, 1 czerwca 2026