środa, 30 lipca 2025

Podziękowania i pożegnanie pracowników przechodzących na emeryturę.

W dniu dzisiejszym Dyrekcja i współpracownicy podczas krótkiego spotkania podziękowali wieloletnim pracownikom naszego szpitala, którzy w tym miesiącu przechodzą na zasłużoną emeryturę.

Serdecznie dziękujemy za profesjonalizm i zaangażowanie w pełnieniu obowiązków służbowych, za okazywaną życzliwość, za współpracę i koleżeńską postawę wobec współpracowników oraz nieustanne działanie na rzecz rozwoju SPZOZ w Brzesku.

Jednocześnie wszystkim szczęśliwym Emerytom składamy serdeczne życzenia dalszych sukcesów, zdrowia, wszelkiej pomyślności na każdy dzień, optymizmu i radości na długie lata życia.

Podobne wydarzenia

/
poniedziałek, 1 czerwca 2026