Wicewojewoda Małopolski zachęca do szczepień przeciw Covid-19

Print Friendly, PDF & Email

We wczorajszym oddaniu nowych inwestycji w naszym szpitalu, wśród zaproszonych gości, brał udział Wicewojewoda Małopolski, Pan Ryszard Pagacz.

Korzystając z obecności w szpitalu, Wicewojewoda przyjął drugą dawkę swojej szczepionki przeciw Covid-19 w Punkcie Szczepień Powszechnych zlokalizowanym przy SPZOZ w Brzesku.

 

Także w  trakcie prezentacji nowych inwestycji, Wicewojewoda gorąco zachęcał do szczepień.

Podkreślał ogromne znaczenie szczepienia w walce z pandemią, wskazując, że jest to jedyny skuteczny i potwierdzony sposób przeciwdziałania  Covid-19.

Tylko szczepienia i wytworzenie tzw. odporności zbiorowej są w stanie uchronić przed kolejnymi falami zachorowań na Covid-19.

 

Już 02 lipca 2021 r. w Punkcie Szczepień Powszechnych przy SPZOZ w Brzesku ruszają szczepienia jednodawkową szczepionką Johnson & Johnson!

W punkcie szczepień przy szpitalu dostępne są też inne szczepionki przeciw Covid-19.

Na szczepienie można zgłosić się nawet bez wcześniejszej rejestracji. Wszystkie formalności zostaną dopełnione na miejscu.

Zachęcamy do szczepień! ZASZCZEP SIĘ JUŻ DZIŚ – CHROŃ SIEBIE I INNYCH !

Szczepić mogą się również obcokrajowcy!

Wszystkie szczegóły dotyczące rejestracji na szczepienia przeciw Covid-19  oraz organizacji pracy Punktu Szczepień Powszechnych dostępne są na stronie szpitala:

https://spzoz-brzesko.pl/informacje-dla-pacjentow/koronawirus/szczepienia-przeciw-covid-19/

 

ABY WEZWAĆ POMOC MEDYCZNĄ w stanach nagłego zagrożenia życia należy wybrać z telefonu komórkowego lub stacjonarnego nr 999 lub 112.

Powyższe numery alarmowe (999 i 112) połączone są ze służbami ratowniczymi w tym województwie, z którego terenu wykonywane jest połączenie telefoniczne. Osoby kontaktujące się spoza terenów Małopolski, w sprawach pomocy medycznej w sytuacji zagrożenia życia osoby mieszkającej/przebywającej na terenie województwa małopolskiego, powinny wybrać z telefonu komórkowego lub stacjonarnego nr (12) 254 08 02.

Ustaw wyskakujące okienko układu