Audycja na temat profilaktyki raka jelita grubego

Print Friendly, PDF & Email

Przedstawiamy Państwu zapis audycji radiowej, która powstała w ramach programu profilaktyki raka jelita grubego i została wyemitowana w RDN Małopolska. Jest to efekt podejmowanych działań promocyjnych, mających na celu informowanie mieszkańców powiatu o realizowanym projekcie i możliwościach, które z niego wynikają. Zachęcamy do odsłuchania audycji.

Szczegółowe informacje o projekcie dostępne są w siedzibie SP ZOZ w Brzesku, III piętro pokój 369, telefonicznie: 519 317 007, oraz pod adresem: e.pomykacz@spzoz-brzesko.pl

Strona projektu: www.profilaktykaszpitalbrzesko.pl

ABY WEZWAĆ POMOC MEDYCZNĄ w stanach nagłego zagrożenia życia należy wybrać z telefonu komórkowego lub stacjonarnego nr 999 lub 112.

Powyższe numery alarmowe (999 i 112) połączone są ze służbami ratowniczymi w tym województwie, z którego terenu wykonywane jest połączenie telefoniczne. Osoby kontaktujące się spoza terenów Małopolski, w sprawach pomocy medycznej w sytuacji zagrożenia życia osoby mieszkającej/przebywającej na terenie województwa małopolskiego, powinny wybrać z telefonu komórkowego lub stacjonarnego nr (12) 254 08 02.

Ustaw wyskakujące okienko układu