Bartosz Malisz – cieszę się, że pacjenci mi zaufali

Print Friendly, PDF & Email

Lek. med. Bartosz Malisz kierownik POZ w brzeskim szpitalu i lekarz ośrodka zdrowia w Jadownikach zdobył drugie miejsce w etapie powiatowym Wielkiego Plebiscytu Medycznego Hipokrates Małopolski 2018.

Celem konkursu, który organizował „Dziennik Polski” i „Gazeta Krakowska” było wyłonienie najbardziej lubianych i cenionych przedstawicieli służby zdrowia w Małopolsce. – Drugie miejsce to duże wyróżnienie i potwierdzenie, że pacjenci obdarzają mnie zaufaniem – mówi lekarz SP ZOZ w Brzesku.

Lek. med. Bartosz Malisz ma 40 lat jest absolwentem Lwowskiego Narodowego Uniwersytetu Medycznego im. Daniela Halickiego we Lwowie.
W zawodzie lekarza pracuje od 15 lat. Jest kolejnym pokoleniem lekarzy w rodzinie Maliszów. Ukończył specjalizację z medycyny rodzinnej. W tym kierunku też chce się dalej rozwijać. Chciałby w ramach POZ opieką objąć całe rodziny pacjentów od diagnostyki poprzez poszczególne etapy leczenia.

Lekarz chętnie też wdraża w poradni, którą kieruje programy profilaktyczne. Obecnie realizuje między innymi program onkologiczny związany z nowotworami głowy i szyi oraz program dla chorób naczyniowych mózgu.

 

Fot.  Lek. med. Bartosz Malisz

Lek. med. Bartosz Malisz

ABY WEZWAĆ POMOC MEDYCZNĄ w stanach nagłego zagrożenia życia należy wybrać z telefonu komórkowego lub stacjonarnego nr 999 lub 112.

Powyższe numery alarmowe (999 i 112) połączone są ze służbami ratowniczymi w tym województwie, z którego terenu wykonywane jest połączenie telefoniczne. Osoby kontaktujące się spoza terenów Małopolski, w sprawach pomocy medycznej w sytuacji zagrożenia życia osoby mieszkającej/przebywającej na terenie województwa małopolskiego, powinny wybrać z telefonu komórkowego lub stacjonarnego nr (12) 254 08 02.

Ustaw wyskakujące okienko układu