Bezpłatne badanie USG piersi

Print Friendly, PDF & Email

logoBrzeskie Amazonki wraz z SP ZOZ w Brzesku zapraszają kobiety (mieszkanki powiatu brzeskiego), niezależnie od wieku, na bezpłatne badanie USG piersi.
Cykl badań USG jest realizowany wraz z SP ZOZ w Brzesku w ramach zadania pn.”Daj sobie szansę” współfinansowanego przez Starostwo Powiatowe w Brzesku.  Badania będą przeprowadzone w miesiącach: wrześniu, październiku i listopadzie (dwie soboty w miesiącu).
Zapraszamy na pierwszy termin badania USG piersi 5 września br. (sobota) w godz. 8 – 12:30.  Badanie odbędzie się w Pracowni USG SP ZOZ w Brzesku (II piętro – wejście od strony szpitala).

Kolejny termin badania USG planowany jest na dzień 19 września br.

ABY WEZWAĆ POMOC MEDYCZNĄ w stanach nagłego zagrożenia życia należy wybrać z telefonu komórkowego lub stacjonarnego nr 999 lub 112.

Powyższe numery alarmowe (999 i 112) połączone są ze służbami ratowniczymi w tym województwie, z którego terenu wykonywane jest połączenie telefoniczne. Osoby kontaktujące się spoza terenów Małopolski, w sprawach pomocy medycznej w sytuacji zagrożenia życia osoby mieszkającej/przebywającej na terenie województwa małopolskiego, powinny wybrać z telefonu komórkowego lub stacjonarnego nr (12) 254 08 02.

Ustaw wyskakujące okienko układu