Brzeski szpital po raz kolejny realizuje program profilaktyki raka piersi

Print Friendly, PDF & Email

Szpital z zieleniąRak piersi jest pierwszą przyczyną zgonów u kobiet w wieku 40-55 lat. Brzeski szpital po raz kolejny realizuje program wczesnego wykrywania tego nowotworu.

Program jest przeznaczony dla pań w wieku od 50 do 69 lat, które w ostatnich dwóch latach nie miały takich badań – mówi Józefa Szczurek- Żelazko, dyrektor brzeskiego szpitala.
Ja zawsze kobietom powtarzam, że największą inwestycją jest ta we własne zdrowie i życie. Wielokrotnie przekonujemy się, że wcześnie wykryta choroba daje szansę na pełne wyleczenie – dodaje.

Zarejestrować można się osobiście w brzeskim szpitalu lub telefonicznie, podajemy numer: 14 662 10 00.

RDN Małopolska Posłuchaj Dyrektor SP ZOZ w Brzesku Józefy Szczurek-Żelazko

ABY WEZWAĆ POMOC MEDYCZNĄ w stanach nagłego zagrożenia życia należy wybrać z telefonu komórkowego lub stacjonarnego nr 999 lub 112.

Powyższe numery alarmowe (999 i 112) połączone są ze służbami ratowniczymi w tym województwie, z którego terenu wykonywane jest połączenie telefoniczne. Osoby kontaktujące się spoza terenów Małopolski, w sprawach pomocy medycznej w sytuacji zagrożenia życia osoby mieszkającej/przebywającej na terenie województwa małopolskiego, powinny wybrać z telefonu komórkowego lub stacjonarnego nr (12) 254 08 02.

Ustaw wyskakujące okienko układu