Brzeski szpital stawia na profilaktykę

Profilaktyka_2Brzeski szpital stawia na profilaktykę. Profilaktyka raka piersi czy raka szyjki macicy, a także chorób układu krążenia odbywają się w ramach programów refundowanych przez NFZ. W ramach współpracy z władzami powiatowymi w brzeskim szpitalu można również skorzystać ze szczepień przeciwko pneumokokom.  W ramach współpracy z gminą realizowany jest także program profilaktyki uzależnień.

Zapraszamy do obejrzenia relacji wideo o programach profilaktycznych realizowanych  w brzeskim szpitalu.

Tarnowska.tv – brzeski szpital stawia na profilaktykę