Dyrektor SP ZOZ w Brzesku Józefa Szczurek-Żelazko gościem w telewizji Tarnowska.tv

Tarnowskatv.jpg20 stycznia 2016 r.   Dyrektor SP ZOZ w Brzesku Józefa Szczurek-Żelazko była gościem programu “Tarnowska kanapa” w telewizji Tarnowska.tv.  Rozmawiano na temat kontraktów brzeskiego szpitala z NFZ na rok 2016, finansowania świadczeń medycznych oraz zapowiadanych map potrzeb zdrowotnych.   Poruszano również problematykę kolejek do specjalistów.

Zobacz rozmowę w programie “Tarnowska kanapa” w Tarnowska.tv – link poniżej.
Szpital w Brzesku z lepszym kontraktem