Dzień Diagnosty Laboratoryjnego

Print Friendly, PDF & Email

27 maj a obchodzimy Dzień Diagnosty Laboratoryjnego. Z tej okazji w uznaniu wysokiej oceny pracy Dyrekcja SP ZOZ w Brzesku składa serdecznie podziękowania za zaangażowanie oraz troskę o dobro pacjenta i życzy dalszych sukcesów w pracy zawodowej oraz pomyślności w życiu osobistym.

 

W związku z przypadającym świętem  życzenia dla Zespołu Diagnostów naszego szpitala na ręce Dyrektora przesłała Pani dr n. med. Elżbieta Puacz Prezes Krajowej Rady Diagnostów Laboratoryjnych.   
Życzenia Prezesa Krajowej Rady Diagnostów Laboratoryjnych (pdf)

 

ABY WEZWAĆ POMOC MEDYCZNĄ w stanach nagłego zagrożenia życia należy wybrać z telefonu komórkowego lub stacjonarnego nr 999 lub 112.

Powyższe numery alarmowe (999 i 112) połączone są ze służbami ratowniczymi w tym województwie, z którego terenu wykonywane jest połączenie telefoniczne. Osoby kontaktujące się spoza terenów Małopolski, w sprawach pomocy medycznej w sytuacji zagrożenia życia osoby mieszkającej/przebywającej na terenie województwa małopolskiego, powinny wybrać z telefonu komórkowego lub stacjonarnego nr (12) 254 08 02.

Ustaw wyskakujące okienko układu