Dzień Dziecka na oddziale dziecięcym

Print Friendly, PDF & Email

Powszechnie wiadomo, że 1 czerwca jest obchodzony jako Dzień Dziecka.  W tym roku oddział dziecięcy świętował tę datę 31 maja. 

Już od rana na małych pacjentów czekały liczne atrakcje, ponieważ dzień rozpoczął się „bajkowym korowodem”. Każdą salę odwiedziła grupa studentów przebrana w różne kolorowe postaci. Rozdawali pacjentom drobne upominki i kolorowe balony. Dodatkowymi atrakcjami były gry i zabawy przeprowadzone w sali dziennej oddziału, w których wzięły udział nawet starsze dzieci. Dużą popularnością cieszyło się „Koło fortuny” i „Łowienie nagród na wędkę”.  Radosny nastrój udzielił się także personelowi oddziału dziecięcego, co można zauważyć na zdjęciach.

Galeria zdjęć: Dzień Dziecka w Oddziale Dziecięcym

ABY WEZWAĆ POMOC MEDYCZNĄ w stanach nagłego zagrożenia życia należy wybrać z telefonu komórkowego lub stacjonarnego nr 999 lub 112.

Powyższe numery alarmowe (999 i 112) połączone są ze służbami ratowniczymi w tym województwie, z którego terenu wykonywane jest połączenie telefoniczne. Osoby kontaktujące się spoza terenów Małopolski, w sprawach pomocy medycznej w sytuacji zagrożenia życia osoby mieszkającej/przebywającej na terenie województwa małopolskiego, powinny wybrać z telefonu komórkowego lub stacjonarnego nr (12) 254 08 02.

Ustaw wyskakujące okienko układu