Dzień Fizjoterapeuty w SPZOZ w Brzesku

Już 8 września Światowy Dzień Fizjoterapii!

Z tej okazji Dyrekcja szpitala oraz fizjoterapeuci serdecznie zapraszają Państwa na Dzień otwarty z fizjoterapią dotyczący bólów kręgosłupa.

Wydarzenie odbędzie się w dniu 08.09.2022 r. tj. w czwartek, w godzinach od 16:00 do 18:00 w budynku szpitala na ul. Kościuszki 68 na III piętrze – sala konferencyjna.

Na początek zapraszamy na wykład Pani dr Karoliny Szymury, specjalisty w dziedzinie fizjoterapii pod tytułem „Fizjoprofilaktyka w chorobie zwyrodnieniowej kręgosłupa”.

Po wykładzie odbędą się  warsztaty ćwiczeń usprawniających kręgosłup i zapobiegających bólom kręgosłupa prowadzone przez panią Małgorzatę Maj, fizjoterapeutkę specjalizującą się w dysfunkcjach kręgosłupa.

Serdecznie zapraszamy!

Całe wydarzenie jest bezpłatne. Ze względu na ograniczoną ilość miejsc, uprzejmie prosimy o wcześniejsze zgłoszenie swojego udziału.

Zgłoszenia można dokonać od poniedziałku do piątku wyłącznie w godzinach między 12:00 a 14:00  pod numerem telefonu: 515 963 230.