Dzienny Dom Opieki Medycznej – tak się prezentuje

Mieści się na I piętrze  budynku i zajmuje blisko 300 metrów kwadratowych. W uruchomionym 11 marca DDOM trwają już zajęcia. Korzystają z nich osoby pow. 60 roku życia, posiadające sprawność funkcjonalną określoną w skali Barthel pomiędzy 40-65 pkt. Koniecznym warunkiem jest także przebyta hospitalizacja, zakończona jednak nie później niż rok temu.

Aby zapisać się do DDOM potrzebne jest skierowanie od lekarza ubezpieczenia zdrowotnego. Druk wniosku o przyjęcie można odebrać w szpitalu (p.369 III p.) Informacje na temat zapisów udzielane są pod nr tel. 507 219 562 od godz. 7 do 14.30

Poniżej galeria zdjęć DDOM: