Print Friendly, PDF & Email

E-rejestracja

Logowanie do systemu E-rejestracji:

 E-rejestracja

 

Uwaga!

Uprzejmie informujemy, że w dniu 10.05.2021 został uruchomiony nowy system E-rejestracji.

W celu uzyskania dostępu do nowego systemu E-rejestracji wymagane jest założenie nowego konta a następnie autoryzacja konta przez personel rejestracji SP ZOZ w Brzesku.

Konta systemu E-rejestracji pacjenci mogą potwierdzić w Centralnej Rejestracji zlokalizowanej na parterze obok głównego wejścia i w Rejestracji POZ zlokalizowanej na I piętrze.

Przez system E-rejestracji pacjenci mogą rezerwować termin do poradni, w przypadku poradni specjalistycznych tylko na wizytę pierwszorazową. Terminy kolejnych wizyt pacjenci będą mieli ustalane przez personel rejestracji SP ZOZ w Brzesku.

 

Do pracowni diagnostycznych pacjenci mogą ustalić termin badania poprzez e-mail:

Pracownia Endoskopii:  aos.rejestracja@spzoz-brzesko.pl
Pracownia Tomografii Komputerowej: rejestracja@spzoz-brzesko.pl
Pracownia Mammografii: rejestracja@spzoz-brzesko.pl

Na podany przez pacjenta adres e-mail zostanie wysłana wiadomość zwrotna z informacją o terminie badania.

 

ABY WEZWAĆ POMOC MEDYCZNĄ w stanach nagłego zagrożenia życia należy wybrać z telefonu komórkowego lub stacjonarnego nr 999 lub 112.

Powyższe numery alarmowe (999 i 112) połączone są ze służbami ratowniczymi w tym województwie, z którego terenu wykonywane jest połączenie telefoniczne. Osoby kontaktujące się spoza terenów Małopolski, w sprawach pomocy medycznej w sytuacji zagrożenia życia osoby mieszkającej/przebywającej na terenie województwa małopolskiego, powinny wybrać z telefonu komórkowego lub stacjonarnego nr (12) 254 08 02.

Ustaw wyskakujące okienko układu