Harcerska wizyta w szpitalu

Print Friendly, PDF & Email

4 czerwca na oddział dziecięcy SP ZOZ w Brzesku zawitali harcerze starsi ze Szczepu Drużyn ZHP im. Bohaterów Września: Zosia, Julka, Martyna i Oskar oraz Kinga (ze Szczepu Czarnego Jadowniki). W ramach swojej służby harcerze opowiedzieli o tym, kim są i co robią na co dzień. Wspólnie z dziećmi rozbili mini-obóz, zaśpiewali piosenki harcerskie i pomajsterkowali.  Zostały przeprowadzone wesołe zabawy z pląsaniem, a połączonymi siłami udało się stworzyć kolorową grę planszową. Mamy nadzieję, że młodzi harcerze odwiedzą jeszcze najmłodszych w szpitalu.

Galeria:

ABY WEZWAĆ POMOC MEDYCZNĄ w stanach nagłego zagrożenia życia należy wybrać z telefonu komórkowego lub stacjonarnego nr 999 lub 112.

Powyższe numery alarmowe (999 i 112) połączone są ze służbami ratowniczymi w tym województwie, z którego terenu wykonywane jest połączenie telefoniczne. Osoby kontaktujące się spoza terenów Małopolski, w sprawach pomocy medycznej w sytuacji zagrożenia życia osoby mieszkającej/przebywającej na terenie województwa małopolskiego, powinny wybrać z telefonu komórkowego lub stacjonarnego nr (12) 254 08 02.

Ustaw wyskakujące okienko układu