Informacja dla pacjentek

Print Friendly, PDF & Email

PIC01586.JPGInformujemy, że rozszerzyliśmy godziny pracy Poradni Ginekologiczno-Położniczej w Ośrodku Zdrowia w Woli Dębińskiej.
W poradni przyjmować będzie dwóch lekarzy ginekologów: lek. Wieńczysław Kamiński oraz dr n. med. Piotr Ossowski, który będzie przyjmował pacjentki w środę w godzinach od 15:30 do 19:30.
Dla wygody naszych pacjentek przypominamy, że istnieje możliwość wcześniejszej rejestracji telefonicznej 14 66 58 564, w celu ustalenia godziny przyjęcia.

ABY WEZWAĆ POMOC MEDYCZNĄ w stanach nagłego zagrożenia życia należy wybrać z telefonu komórkowego lub stacjonarnego nr 999 lub 112.

Powyższe numery alarmowe (999 i 112) połączone są ze służbami ratowniczymi w tym województwie, z którego terenu wykonywane jest połączenie telefoniczne. Osoby kontaktujące się spoza terenów Małopolski, w sprawach pomocy medycznej w sytuacji zagrożenia życia osoby mieszkającej/przebywającej na terenie województwa małopolskiego, powinny wybrać z telefonu komórkowego lub stacjonarnego nr (12) 254 08 02.

Ustaw wyskakujące okienko układu