Informacja dla pacjentów przyjmowanych do Oddziału Covidowego

Print Friendly, PDF & Email

Informacja dla pacjentów przyjmowanych do Oddziału Covidowego

Pacjenci przyjmowani do Oddziału Covidowego proszeni są o zabranie do szpitala tylko niezbędnych rzeczy osobistych (bielizna osobista, pantofle, ręcznik, przybory toaletowe itp., telefon, dowód osobisty).

Prosimy o pozostawienie w domu rzeczy wartościowych takich jak biżuteria, pieniądze.

W trakcie pobytu pacjenta w oddziale istnieje możliwość wymiany rzeczy osobistych – rodzina może pozostawić rzeczy w portierni szpitala opisane nazwiskiem pacjenta i oddziałem w którym pacjent przebywa.

Rzeczy z Oddziału Covidowego może odebrać rodzina pacjenta po telefonicznym ustaleniu pod nr 14 66 21 365 z personelem oddziału. Rzeczy są oddawane rodzinie w zamkniętym czerwonym worku, który może być otwarty po upływie 72 godzin.

 

ABY WEZWAĆ POMOC MEDYCZNĄ w stanach nagłego zagrożenia życia należy wybrać z telefonu komórkowego lub stacjonarnego nr 999 lub 112.

Powyższe numery alarmowe (999 i 112) połączone są ze służbami ratowniczymi w tym województwie, z którego terenu wykonywane jest połączenie telefoniczne. Osoby kontaktujące się spoza terenów Małopolski, w sprawach pomocy medycznej w sytuacji zagrożenia życia osoby mieszkającej/przebywającej na terenie województwa małopolskiego, powinny wybrać z telefonu komórkowego lub stacjonarnego nr (12) 254 08 02.

Ustaw wyskakujące okienko układu