Informacje dotyczące realizacji projektu BADANIA PRENATALNE

Print Friendly, PDF & Email

UWAGA!!!!

Informacja dotycząca realizacji projektu pn.  „Lepsze życie! Program badań prenatalnych oraz działań z zakresu wczesnej interwencji prowadzone na terenie powiatu brzeskiego i bocheńskiego” w związku z sytuacją epidemiologiczną związaną z koronawirusem.

    Informujemy, iż w ramach ww. projektu: BADANIA PRENATALNE zostaną wznowione od 07.05.2020r, natomiast wszystkie świadczenia realizowane w ramach WCZESNEJ INTERWENCJI  zostają zawieszone do końca maja br.

    Ponadto informujemy, iż zmianie nie ulega termin rekrutacji do Wczesnej Interwencji (tj. zgłoszenia do projektu będą przyjmowane od maja br., natomiast planuje się, ze uczestnicy rozpoczną wsparcie od czerwca – kontakt z biurem Wczesnej Interwencji  pod nr tel. 507 219 581,  14 662 12 01  w godz. 12.00-14.00)

ABY WEZWAĆ POMOC MEDYCZNĄ w stanach nagłego zagrożenia życia należy wybrać z telefonu komórkowego lub stacjonarnego nr 999 lub 112.

Powyższe numery alarmowe (999 i 112) połączone są ze służbami ratowniczymi w tym województwie, z którego terenu wykonywane jest połączenie telefoniczne. Osoby kontaktujące się spoza terenów Małopolski, w sprawach pomocy medycznej w sytuacji zagrożenia życia osoby mieszkającej/przebywającej na terenie województwa małopolskiego, powinny wybrać z telefonu komórkowego lub stacjonarnego nr (12) 254 08 02.

Ustaw wyskakujące okienko układu