Kolejne remonty w brzeskim szpitalu.

Print Friendly, PDF & Email

Część gabinetów lekarskich w brzeskim szpitalu przeszło gruntowny remont.
Gabinet stomatologiczny na I piętrze lecznicy, nie tylko został odnowiony, wymieniono w nim także meble i zamontowano nowy unit stomatologiczny.
Nowy wygląd zyskały też pomieszczenia poradni ortopedycznej, okulistycznej i chirurgicznej szpitala zlokalizowane na II piętrze SP ZOZ w Brzesku. Remont również przeszła rejestracja POZ która została przeniesiona na I piętro.
Wszystko to w ramach inwestycji, która właśnie się zakończyła.
– Modernizowaliśmy te fragmenty naszego szpitala, które przez wiele lat intensywnego użytkowania uległy dużemu zużyciu – mówi Marek Kapusta, zastępca dyrektora ds. administracji i logistyki SP ZOZ w Brzesku.
Odnowione pomieszczenia nabrały nowej estetyki. Kolorowe wykładziny, pastelowe kolory ścian i dobre oświetlenie podobają się pacjentom.
Uwagę przykuwają też proste meble dostosowane do potrzeb każdej z pracowni. Pięknie prezentuje się też odświeżony korytarz na II piętrze.
Pacjenci są także bardzo zadowoleni z zamontowania klimatyzacji w niektórych pomieszczeniach poradni. To zdecydowanie podnosi komfort.
Wszystkie te remonty SP ZOZ w Brzesku sfinansował z własnych środków, podobne inwestycje są zaplanowane także w innych częściach szpitala.

Fot. gabinet stomatologiczny

ABY WEZWAĆ POMOC MEDYCZNĄ w stanach nagłego zagrożenia życia należy wybrać z telefonu komórkowego lub stacjonarnego nr 999 lub 112.

Powyższe numery alarmowe (999 i 112) połączone są ze służbami ratowniczymi w tym województwie, z którego terenu wykonywane jest połączenie telefoniczne. Osoby kontaktujące się spoza terenów Małopolski, w sprawach pomocy medycznej w sytuacji zagrożenia życia osoby mieszkającej/przebywającej na terenie województwa małopolskiego, powinny wybrać z telefonu komórkowego lub stacjonarnego nr (12) 254 08 02.

Ustaw wyskakujące okienko układu