Kolejne wsparcie od grupy “Brzesko. Szyjemy maseczki dla szpitala w Brzesku.” dla SPZOZ w Brzesku.

Dziś nastąpiło kolejne przekazanie darów w postaci trzech pralko-suszarek dla Zespołów Ratownictwa Medycznego do Brzeska, do Podstacji w Czchowie oraz Podstacji w Szczurowej oraz 30 litrów płynu dezynfekującego, przekazanych naszemu szpitalowi od grupy utworzonej na Facebooku “Brzesko. Szyjemy maseczki dla szpitala w Brzesku”, która wspiera tutejszy szpital nieprzerwanie od 6 tygodni.

Członkowie grupy, których jest już ponad tysiąc organizują szeroko zakrojoną pomoc dla szpitala i jego personelu poprzez szycie i dostarczanie maseczek bawełnianych, sprzętu, środków ochrony indywidualnej, przyłbic, środków higienicznych oraz organizowanie i przygotowywanie posiłków dla dyżurujących pracowników szpitala.

Organizatorzy akcji, Pani Katarzyna Armańska oraz Pan Łukasz Kurek, skupili wokół siebie wielu wspaniałych ludzi, którzy poświęcają swój czas i energię na pomoc innym. Ich zaangażowanie okazało się bezcenną pomocą również dla naszego szpitala w czasie trwającej epidemii, za co pragniemy całej Grupie gorąco podziękować!

Galeria zdjęć: