Kolonoskopia jelita grubego

Print Friendly, PDF & Email

PIC04762.JPGW brzeskim szpitalu można wykonać kolonoskopię-badanie jelita grubego. Jest to możliwe, ponieważ w zeszłym roku placówka wzbogaciła się o nowoczesny kolonoskop.
Aparat wart ponad 45 tysięcy złotych przekazał Narodowy Fundusz Ochrony Zdrowia. Pacjent na badanie może być skierowany  zarówno  przez  lekarzy  pierwszego  kontaktu  jak i z poradni specjalistycznych. Rejestracja odbywa się w Poradni Endoskopii od poniedziałku do piątku między godzinami 8.00 a 14.00.   Tel. 14 66 21 417

ABY WEZWAĆ POMOC MEDYCZNĄ w stanach nagłego zagrożenia życia należy wybrać z telefonu komórkowego lub stacjonarnego nr 999 lub 112.

Powyższe numery alarmowe (999 i 112) połączone są ze służbami ratowniczymi w tym województwie, z którego terenu wykonywane jest połączenie telefoniczne. Osoby kontaktujące się spoza terenów Małopolski, w sprawach pomocy medycznej w sytuacji zagrożenia życia osoby mieszkającej/przebywającej na terenie województwa małopolskiego, powinny wybrać z telefonu komórkowego lub stacjonarnego nr (12) 254 08 02.

Ustaw wyskakujące okienko układu