Komunikat dla osób przebywających w izolacji domowej na terenie Powiatu Brzeskiego

Pacjenci przebywający w izolacji domowej na terenie Powiatu Brzeskiego są objęci opieką SP ZOZ w Brzesku.

Osoby objęte izolacją domową (weryfikacja na podstawie wykazu otrzymanego ze Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie) mogą uzyskać informacje:

1. dzwoniąc pod nr tel. 690 579 129(czynny w dni powszednie od godz. 8:00 do 15:00)
  2. przesyłając wiadomość na adres mail: poz.rejestracja@spzoz-brzesko.pl

W ramach sprawowanej opieki wyznaczona osoba będzie koordynowała działania związane m.in.

1. wydawaniem skierowań na badania wymazowe w kierunku obecności wirusa SARS-COV-2;
  2. przekazywała informacje dot. terminu wykonania badania wymazowego;
  3. wydawaniu pacjentom zwolnień lekarskich, w związku z COVID-19 (ZUS ZLA);
  4. wydawaniu Kart Ozdrowieńca.

Ulotka dla pacjenta w izolacji domowej (pdf, 163 KB)