Konkurs “Zaczytane biblioteki” – oddaj głos na SP ZOZ w Brzesku

Print Friendly, PDF & Email

zaczytani.jpgSamodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Brzesku został zgłoszony do akcji “Zaczytane biblioteki”.
Zagłosuj na nasz SP ZOZ w akcji, której celem jest zaopatrzenie oddziałów dziecięcych w książki.  Głosowanie potrwa do 06.Xll.2015r. na stronie: https://apps.facebook.com/click_competition/28320/pl  – można oddać jeden głos dziennie.
Prosimy o odszukanie naszego Samodzielnego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Brzesku na wymienionej stronie i liczne głosowanie.
Szpital, który uzyska najwięcej głosów otrzyma, oprócz książek, bon na zakup sprzętu medycznego o wartości 5.000,-zł.; do wygrania są też regały na książki.

ABY WEZWAĆ POMOC MEDYCZNĄ w stanach nagłego zagrożenia życia należy wybrać z telefonu komórkowego lub stacjonarnego nr 999 lub 112.

Powyższe numery alarmowe (999 i 112) połączone są ze służbami ratowniczymi w tym województwie, z którego terenu wykonywane jest połączenie telefoniczne. Osoby kontaktujące się spoza terenów Małopolski, w sprawach pomocy medycznej w sytuacji zagrożenia życia osoby mieszkającej/przebywającej na terenie województwa małopolskiego, powinny wybrać z telefonu komórkowego lub stacjonarnego nr (12) 254 08 02.

Ustaw wyskakujące okienko układu