Książka to najlepszy prezent

Print Friendly, PDF & Email

Wspaniałą, przedświąteczną niespodziankę sprawili najmłodszym pacjentom brzeskiego szpitala pracownicy Powiatowej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Brzesku. Pani dyrektor Karina Legutek wraz z panią kierownik Oddziału Dziecięcego biblioteki Bernadetą Klimek przekazały pięknie wydane, ciekawe książki dla dzieci i młodzieży przebywającej na Oddziale Dziecięcym SP ZOZ w Brzesku. Dzieci, które w tym czasie przebywały w sali szkolnej, zostały obdarowane wybranymi książkami, zaś pozostałe uzupełniły biblioteczkę zlokalizowaną w klasie szkolnej na Oddziale Dziecięcym. W podziękowaniu za upominek pacjenci, nauczyciele oraz pani oddziałowa Oddziału Dziecięcego Anna Rogóż przekazali gościom wykonaną przez uczniów choinkę oraz złożyli świąteczne życzenia.

Zapraszamy wszystkich do korzystania z biblioteczki w klasie szkolnej: od najmłodszych przez przedszkolaków, uczniów szkoły podstawowej aż po młodzież ze szkół ponadpodstawowych. Każdy może znaleźć interesujący dla siebie tytuł. Czytanie ubogaca i sprawia, że czytelnik „żyje podwójnie” .

ABY WEZWAĆ POMOC MEDYCZNĄ w stanach nagłego zagrożenia życia należy wybrać z telefonu komórkowego lub stacjonarnego nr 999 lub 112.

Powyższe numery alarmowe (999 i 112) połączone są ze służbami ratowniczymi w tym województwie, z którego terenu wykonywane jest połączenie telefoniczne. Osoby kontaktujące się spoza terenów Małopolski, w sprawach pomocy medycznej w sytuacji zagrożenia życia osoby mieszkającej/przebywającej na terenie województwa małopolskiego, powinny wybrać z telefonu komórkowego lub stacjonarnego nr (12) 254 08 02.

Ustaw wyskakujące okienko układu