Małopolskie Centrum Nauki Cogiteon w oddziale dziecięcym!

Print Friendly, PDF & Email

W październiku w oddziale dziecięcym gościliśmy animatorów z Małopolskiego Centrum Nauki Cogiteon. Pokaz prowadziła pani Magdalena Chrobaczyńska – Dyląg oraz pan Karol Wnuk. Podczas godzinnych warsztatów mogliśmy obserwować ciekawe eksperymenty i brać udział w doświadczeniach.

Animatorzy oprócz świetnej zabawy przekazali dzieciom w prosty, lekki sposób sporą ilość wiedzy. Fantastyczna atmosfera udzieliła się również rodzicom naszych pacjentów oraz personelowi, którzy z uwagą przyglądali się całemu pokazowi. Bardzo dziękujemy Pani Magdalenie i panu Karolowi za ciekawe zajęcia, a Centrum Nauki Cogiteon życzymy dalszych sukcesów i kolejnych udanych projektów.

Pozdrawiamy, nauczyciele z oddziału dziecięcego.

Galeria zdjęć:

ABY WEZWAĆ POMOC MEDYCZNĄ w stanach nagłego zagrożenia życia należy wybrać z telefonu komórkowego lub stacjonarnego nr 999 lub 112.

Powyższe numery alarmowe (999 i 112) połączone są ze służbami ratowniczymi w tym województwie, z którego terenu wykonywane jest połączenie telefoniczne. Osoby kontaktujące się spoza terenów Małopolski, w sprawach pomocy medycznej w sytuacji zagrożenia życia osoby mieszkającej/przebywającej na terenie województwa małopolskiego, powinny wybrać z telefonu komórkowego lub stacjonarnego nr (12) 254 08 02.

Ustaw wyskakujące okienko układu