W Międzynarodowym Dniu Farmaceuty wszystkim farmaceutom, a szczególnie pracującym w naszym szpitalu,
życzymy nieustającej satysfakcji z pracy, wdzięczności pacjentów oraz sukcesów w rozwoju zawodowym.
Dziękujemy za Waszą fachową wiedzę, zaangażowanie i codzienne wsparcie w trosce o zdrowie.
Niech pasja do farmacji towarzyszy Wam każdego dnia!

