Miłosz to pierwszy mieszkaniec powiatu brzeskiego urodzony w tym roku

Print Friendly, PDF & Email

Urodził się o godzinie 13:40 w Nowy Rok, uzyskał 10 punktów w skali Apgar, waży 3270 gramów. Miłosz jest trzecim dzieckiem państwa Sabiny i Marcina Pleszczyńskich i pierwszym mieszkańcem powiatu brzeskiego, który urodził się w tym roku w Szpitalu Powiatowym w Brzesku.

Dumną mamę i synka odwiedził dziś z kwiatami i gratulacjami wicestarosta Maciej Podobiński. Mały mieszkaniec powiatu brzeskiego otrzymał też kosz z upominkami i wyprawkę.

Wspólnie ze starostą wizytę złożyli: zastępca dyrektora ds. administracji i Logistyki – Marek Kapusta, ordynator Oddziału Ginekologiczno-Położniczego Jacek Sysło, naczelna pielęgniarka – Małgorzata Urbaniak-Ostrykiewicz oraz położna oddziałowa Ewa Chmielarz-Żwawa.

Szczęśliwym rodzicom składamy najserdeczniejsze gratulacje z okazji narodzin synka!

Galeria zdjęć:

ABY WEZWAĆ POMOC MEDYCZNĄ w stanach nagłego zagrożenia życia należy wybrać z telefonu komórkowego lub stacjonarnego nr 999 lub 112.

Powyższe numery alarmowe (999 i 112) połączone są ze służbami ratowniczymi w tym województwie, z którego terenu wykonywane jest połączenie telefoniczne. Osoby kontaktujące się spoza terenów Małopolski, w sprawach pomocy medycznej w sytuacji zagrożenia życia osoby mieszkającej/przebywającej na terenie województwa małopolskiego, powinny wybrać z telefonu komórkowego lub stacjonarnego nr (12) 254 08 02.

Ustaw wyskakujące okienko układu