Nowi specjaliści w szpitalu

Print Friendly, PDF & Email

Kolejni lekarze ze Szpitala Powiatowego w Brzesku zdali Państwowy Egzamin Specjalizacyjny i uzyskali tytuł specjalisty w danej dziedzinie medycyny To lek. med. Krystyna Wantuch, która uzyskała specjalizację z kardiologii, lek. med. Maria Nieć – specjalizacja z rehabilitacji, lek. med. Sara Nowak – specjalizacja z psychiatrii.

Przystąpienie do tego egzaminu wymaga nie tylko pozyskania   gruntownej wiedzy, ale także odbycia  wielu kursów i staży w większości  poza naszym szpitalem.  Uzyskanie tytułu specjalisty jest niewątpliwie osobistym sukcesem lekarza, ale również korzyść z tego tytułu odnosi szpital i pacjenci którzy się w nim leczą.

Serdecznie gratulujemy nowym specjalistom i cieszymy się z ich sukcesu!

ABY WEZWAĆ POMOC MEDYCZNĄ w stanach nagłego zagrożenia życia należy wybrać z telefonu komórkowego lub stacjonarnego nr 999 lub 112.

Powyższe numery alarmowe (999 i 112) połączone są ze służbami ratowniczymi w tym województwie, z którego terenu wykonywane jest połączenie telefoniczne. Osoby kontaktujące się spoza terenów Małopolski, w sprawach pomocy medycznej w sytuacji zagrożenia życia osoby mieszkającej/przebywającej na terenie województwa małopolskiego, powinny wybrać z telefonu komórkowego lub stacjonarnego nr (12) 254 08 02.

Ustaw wyskakujące okienko układu