Nowy specjalista endokrynolog w SPZOZ w Brzesku

Print Friendly, PDF & Email

SPZOZ w Brzesku stale poszerza ofertę udzielanych świadczeń.

Miło nam poinformować, iż do zespołu lekarsko-pielęgniarskiego Poradni Endokrynologicznej dołączyła Pani Joanna Kokoszka – specjalista endokrynolog, Absolwentka Wydziału Lekarskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego.

Lek. Joanna Kokoszka posiada Certyfikat Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego w zakresie ultrasonografii ogólnej, w tym jamy brzusznej i tarczycy. Pani doktor endokrynolog przyjmuje pacjentów w Poradni Endokrynologicznej w SPZOZ w Brzesku w każdą pierwszą sobotę miesiąca według harmonogramu.
Serdecznie zapraszamy pacjentów do rejestracji na wizyty.
Podstawą przyjęcia pacjenta do poradni jest skierowanie wystawione przez lekarza ubezpieczenia zdrowotnego. Rejestracja pacjentów odbywać się będzie w rejestracji głównej na parterze.

Rejestracja możliwa jest:

  • osobiście,
  • telefonicznie (14 66 21 380),
  • za pośrednictwem osób trzecich lub
  • poprzez stronę internetową www.spzoz-brzesko.pl

ABY WEZWAĆ POMOC MEDYCZNĄ w stanach nagłego zagrożenia życia należy wybrać z telefonu komórkowego lub stacjonarnego nr 999 lub 112.

Powyższe numery alarmowe (999 i 112) połączone są ze służbami ratowniczymi w tym województwie, z którego terenu wykonywane jest połączenie telefoniczne. Osoby kontaktujące się spoza terenów Małopolski, w sprawach pomocy medycznej w sytuacji zagrożenia życia osoby mieszkającej/przebywającej na terenie województwa małopolskiego, powinny wybrać z telefonu komórkowego lub stacjonarnego nr (12) 254 08 02.

Ustaw wyskakujące okienko układu