Nowy sprzęt laboratoryjny

Print Friendly, PDF & Email

lab.jpgNiebawem do laboratorium w brzeskim szpitalu trafi kolejny nowoczesny sprzęt diagnostyczny. Za jego pomocą w zaledwie kilka minut będzie można uzyskać wyniki badań. Brzeski szpital od lat inwestuje w nowoczesny sprzęt laboratoryjny. Dzięki niemu w swojej ofercie ma spory wachlarz badań, często wychodzący poza wymagania jakie stawiane są szpitalom powiatowym.

Rozmowę w tej sprawie z Dyrektorem brzeskiego SPZOZ-u  panią Józefą Szczurek-Żelazko można posłuchać na portalu radia RDN  (link do artykułu i nagrania).

(źródło rdn.pl)

ABY WEZWAĆ POMOC MEDYCZNĄ w stanach nagłego zagrożenia życia należy wybrać z telefonu komórkowego lub stacjonarnego nr 999 lub 112.

Powyższe numery alarmowe (999 i 112) połączone są ze służbami ratowniczymi w tym województwie, z którego terenu wykonywane jest połączenie telefoniczne. Osoby kontaktujące się spoza terenów Małopolski, w sprawach pomocy medycznej w sytuacji zagrożenia życia osoby mieszkającej/przebywającej na terenie województwa małopolskiego, powinny wybrać z telefonu komórkowego lub stacjonarnego nr (12) 254 08 02.

Ustaw wyskakujące okienko układu