Nowy sterylizator w brzeskim szpitalu

Szpital Powiatowy w Brzesku wzbogacił się o urządzenie do oczyszczania powietrza. Aparat, który dezynfekuje i sterylizuje powietrze podarował szpitalowi jego producent, firma Igloo ze Starego Wiśnicza.

Przekazane urządzenie dezynfekuje, sterylizuje i filtruje powietrze w pomieszczeniu, w którym pracuje. To bardzo ważne, by powietrze, którym oddychają osoby chore, czyli najbardziej narażone na zakażenie Covid-19, było wolne od drobnoustrojów chorobotwórczych.

Sterylizator wyposażony jest w wysokiej wydajności bakterio oraz wirusobójcze lampy UV-C oraz wydajny generator ozonu. Dodatkowo urządzenie ma charakter przenośmy, co pozwala na jego wykorzystanie w różnych pomieszczeniach szpitala, w zależności od potrzeb.

Serdecznie dziękujemy firmie Igloo za wsparcie szpitala!

Logo firmy Igloo

Sterylizator dla szpitala w Brzesku - sterylizator                 Aparat dla szpitala w Brzesku - sterylizator