Odznaka Honorowa Primus in Agendo dla Pani lek. Marii Kędziory

Print Friendly, PDF & Email

Pani lek. Maria Kędziora została wyróżniona, na wniosek Wojewody Małopolskiego, Odznaką Honorową Primus in Agendo – Pierwszy w Działaniu.

Uroczystość wręczenia Odznaki obyła się w Ministerstwie Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej w Warszawie w dniu 28 czerwca 2017r.  Odznaki wręczyli minister Elżbieta Rafalska i wiceminister Stanisław Szwed. Odznaka jest wyrazem uznania dla aktywnej, pełnej zaangażowania i oddania postawy Wyróżnionego oraz rzetelności i ofiarności w podejmowanych działaniach.

Pani Maria Kędziora jest lekarzem specjalistą w dziedzinie rehabilitacji, pracuje w brzeskim szpitalu.   Wśród swoich zasług ma zainicjowanie założenia Stowarzyszenia Osób Niepełnosprawnych, Opiekunów i wolontariuszy „Ostoja”, w którym aktywnie i zaangażowaniem działa od wielu lat. 

Dyrekcja i cała społeczność SP ZOZ w Brzesku gratuluje zaszczytnego wyróżnienia i dziękuje za Pani dotychczasową owocną działalność.

ABY WEZWAĆ POMOC MEDYCZNĄ w stanach nagłego zagrożenia życia należy wybrać z telefonu komórkowego lub stacjonarnego nr 999 lub 112.

Powyższe numery alarmowe (999 i 112) połączone są ze służbami ratowniczymi w tym województwie, z którego terenu wykonywane jest połączenie telefoniczne. Osoby kontaktujące się spoza terenów Małopolski, w sprawach pomocy medycznej w sytuacji zagrożenia życia osoby mieszkającej/przebywającej na terenie województwa małopolskiego, powinny wybrać z telefonu komórkowego lub stacjonarnego nr (12) 254 08 02.

Ustaw wyskakujące okienko układu