Oferta pracy na stanowisko informatyka

SP ZOZ w Brzesku zatrudni osobę na stanowisko informatyka

Wymagania niezbędne:

  • bardzo dobra znajomość systemów z rodziny Microsoft Windows
  • bardzo dobra znajomość platformy serwerowej Microsoft Windows Serwer 2008/2012R/2016 oraz środowiska Active Directory
  • praktyczna znajomość urządzeń sieci LAN i WAN
  • bardzo dobra znajomość sieci TCP/IP, LAN, VLAN, VPN, routingu.
  • praktyczną znajomość administracji środowiskami wirtualnymi Citrix i VMware
  • praktyczna znajomość w zakresie konfiguracji i administracji urządzeń typu UTM
  • podstawowa znajomość języka SQL
  • znajomość języka angielskiego przynajmniej w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej
  • wykształcenie wyższe o kierunku informatycznym lub pokrewnym
  • zdolność analitycznego myślenia oraz umiejętność pracy w zespole
  • kreatywność, komunikatywność, rzetelność, dyspozycyjność

Wymagania dodatkowe (mile widziane):

  • umiejętność projektowania sieci LAN oraz sieci WAN,
  • znajomość urządzeń firewall firmy Fortinet
  • doświadczenie w konfiguracji VPN
  • doświadczenie w zarządzaniu systemami bazodanowymi – Oracle
  • certyfikaty potwierdzające umiejętności

Zakres obowiązków:

  • administracja i obsługa techniczna serwerów Windows Server, Linux
  • administracja systemem wirtualizacji (Citrix i Vmware)
  • administracja siecią komputerową, konfiguracja sieci LAN i WAN(VLAN, routing), projektowanie sieci LAN
  • konfiguracja i zarządzanie domeną Active Directory, DNS, DHCP, WSUS
  • konfiguracja i zarządzanie systemem firewall
  • monitorowanie, zapewnienie ciągłości działania systemu teleinformatycznego, sieci komputerowej,
  • tworzenie kopii bezpieczeństwa danych, nadzór nad archiwizacją zasobów
  • wdrażanie i zarządzanie systemami informatycznymi
  • pomoc użytkownikom w zakresie obsługi użytkowanego oprogramowania oraz sprzętu komputerowego
  • planowanie i wdrażanie nowych rozwiązań teleinformatycznych

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie:

  • cv oraz listu motywacyjnego
  • kserokopii dyplomu ukończonych studiów
  • posiadanych certyfikatów
  • dokumentów poświadczających zatrudnienie
  • oświadczenia o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji

SP ZOZ w Brzesku zastrzega sobie prawo wglądu do oryginałów przedłożonych kserokopii oraz do sprawdzenia umiejętności kandydata na to stanowisko.

Oferty prosimy składać w Dziale Spraw Pracowniczych, tel. 14 66 21 432,  w terminie  do dnia 30.04.2018r.

ABY WEZWAĆ POMOC MEDYCZNĄ w stanach nagłego zagrożenia życia należy wybrać z telefonu komórkowego lub stacjonarnego nr 999 lub 112.

Powyższe numery alarmowe (999 i 112) połączone są ze służbami ratowniczymi w tym województwie, z którego terenu wykonywane jest połączenie telefoniczne. Osoby kontaktujące się spoza terenów Małopolski, w sprawach pomocy medycznej w sytuacji zagrożenia życia osoby mieszkającej/przebywającej na terenie województwa małopolskiego, powinny wybrać z telefonu komórkowego lub stacjonarnego nr (12) 254 08 02.

Ustaw wyskakujące okienko układu