Opinia Rady Akredytacyjnej o przeglądzie akredytacyjnym – 3-5 luty 2016 r.

Print Friendly, PDF & Email

logo_ZOZ

Jak już wcześniej Państwa informowaliśmy, w SP ZOZ w Brzesku na początku lutego miała miejsce trzecia już wizyta akredytacyjna, która miała na celu zweryfikowanie zgodności postępowania w zakresie spełniania standardów akredytacyjnych.

Po otrzymaniu Raportu z przeglądu akredytacyjnego i punktacji 90% zgodności postępowania ze standardami akredytacyjnymi Rada Akredytacyjna postanowiła jednogłośnie rekomendować Ministrowi Zdrowia o udzielenie akredytacji Samodzielnemu Publicznemu Zespołowi Opieki Zdrowotnej w Brzesku w zakresie działalności Szpitala Powiatowego im. L.Rydygiera. Poniżej przedstawiamy Państwu rekomendacje Rady Akredytacyjnej. (kliknij aby powiększyć)

List akredytacja-min

 

ABY WEZWAĆ POMOC MEDYCZNĄ w stanach nagłego zagrożenia życia należy wybrać z telefonu komórkowego lub stacjonarnego nr 999 lub 112.

Powyższe numery alarmowe (999 i 112) połączone są ze służbami ratowniczymi w tym województwie, z którego terenu wykonywane jest połączenie telefoniczne. Osoby kontaktujące się spoza terenów Małopolski, w sprawach pomocy medycznej w sytuacji zagrożenia życia osoby mieszkającej/przebywającej na terenie województwa małopolskiego, powinny wybrać z telefonu komórkowego lub stacjonarnego nr (12) 254 08 02.

Ustaw wyskakujące okienko układu