Otwarcie Punktu Szczepień Powszechnych przy SPZOZ w Brzesku

Print Friendly, PDF & Email

Już 01 czerwca 2021 r. rusza Punkt Szczepień Powszechnych przy SPZOZ w Brzesku.

Szczepienia odbywać się będą 6 dni w tygodniu:
od poniedziałku do soboty w godzinach od 8:00 do 18:00,
wg wcześniej ustalonych terminów szczepień.

Wydajność Punkt Szczepień Powszechnych przy SPZOZ w Brzesku została przygotowana na poziomie 600 dawek dziennie. Ilość wykonywanych dziennie szczepień uzależniona będzie od dostaw szczepionek oraz liczby chętnych, rejestrujących się na szczepienie.

 

Na szczepienie rejestrować może się:

  • każda osoba pełnoletnia oraz
  • osoba niepełnoletnia między 18 a 16 rokiem życia.

Dodatkowo bez konieczności wcześniejszej rejestracji szczepione mogą być osoby z orzeczeniem o znacznym stopniu niepełnosprawności oraz ich opiekunowie.

 

Rejestracja na szczepienie możliwa jest za pomocą ogólnokrajowych środków – przez sms, infolinię oraz e-rejestrację, jak również bezpośrednio w punkcie, dzwoniąc pod podane na stronie szpitala numery telefonu. Dla wygody pacjentów,  szpital uruchomił także dodatkowy numer wyłącznie do odwoływania wizyt oraz zmiany terminu szczepienia.

 

Dostępne są wolne terminy na miesiąc czerwiec 2021 roku. Zachęcamy do rejestracji!

 

Wszystkie szczegóły dotyczące rejestracji na szczepienia przeciw covid-19  oraz organizacji pracy Punktu Szczepień Powszechnych dostępne są na stronie szpitala:

https://spzoz-brzesko.pl/informacje-dla-pacjentow/koronawirus/szczepienia-przeciw-covid-19/

wejście do PSP

Wejście do PSP

widok na punkt szczepień z okna szpitalnego

Punkt Szczepień Powszechnych

ABY WEZWAĆ POMOC MEDYCZNĄ w stanach nagłego zagrożenia życia należy wybrać z telefonu komórkowego lub stacjonarnego nr 999 lub 112.

Powyższe numery alarmowe (999 i 112) połączone są ze służbami ratowniczymi w tym województwie, z którego terenu wykonywane jest połączenie telefoniczne. Osoby kontaktujące się spoza terenów Małopolski, w sprawach pomocy medycznej w sytuacji zagrożenia życia osoby mieszkającej/przebywającej na terenie województwa małopolskiego, powinny wybrać z telefonu komórkowego lub stacjonarnego nr (12) 254 08 02.

Ustaw wyskakujące okienko układu