Pierwsza w 2007 roku

Print Friendly, PDF & Email

Starosta brzeski Ryszard Ożóg odwiedził w brzeskim szpitalu nową mieszkankę powiatu brzeskiego.

W Nowym Roku 2007 jako pierwsza urodziła się w Szpitalu Powiatowym w Brzesku córeczka Państwa Agnieszki i Adama Gulików z Woli Przemykowskiej. Dziewczynka przyszła na świat 1 stycznia o godz. 12:50. Waży 3,950 kilograma i ma 61 cm długości.
Pani Agnieszka i jej córeczka czują się bardzo dobrze.

W środę, nową mieszkankę powiatu brzeskiego odwiedził starosta brzeski Ryszard Ożóg. Dzielna mama otrzymała od starosty brzeskiego bukiet kwiatów oraz list gratulacyjny.
Dla córeczki Pani Agnieszki starosta przekazał upominek. Upominek z gratulacjami dla szcześliwej mamy i jej dziecka przekazała także Dyrektor Zespołu Józefa Szczurek.

Starosta brzeski, w tym dniu odwiedził oddziały Szpitala Powiatowego im. L. Rydygiera w Brzesku znajdujące się przy ul. Kościuszki 68, zapoznając się z ich strukturą organizacyjną, lokalizacją i wyposażeniem. Spotkał się również z Ordynatorami Oddziałów.

ABY WEZWAĆ POMOC MEDYCZNĄ w stanach nagłego zagrożenia życia należy wybrać z telefonu komórkowego lub stacjonarnego nr 999 lub 112.

Powyższe numery alarmowe (999 i 112) połączone są ze służbami ratowniczymi w tym województwie, z którego terenu wykonywane jest połączenie telefoniczne. Osoby kontaktujące się spoza terenów Małopolski, w sprawach pomocy medycznej w sytuacji zagrożenia życia osoby mieszkającej/przebywającej na terenie województwa małopolskiego, powinny wybrać z telefonu komórkowego lub stacjonarnego nr (12) 254 08 02.

Ustaw wyskakujące okienko układu