Pierwszy noworodek w naszym Szpitalu w 2023 roku!

Ogromnie miło jest nam przywitać na świecie pierwszego noworodka urodzonego w Nowym Roku w naszym Szpitalu!

W dniu 2 stycznia o godzinie 09:21 2023 Roku na świecie pojawił się mały Franciszek, syn Pani Kingi z Poręby Spytkowskiej. Chłopczyk ważył 2970 gramów i jako pierwszy urodził się w Oddziale Ginekologiczo-Położniczym w tym roku!

Z tej okazji dyrekcja Szpitala, przygotowała dla szczęśliwej mamy i jej nowo narodzonego synka drobny podarunek, przekazany w dniu dzisiejszym wraz z gratulacjami na ręce dumnej Mamy. Pani Dyrektor Alicji Syty towarzyszył Pan Andrzej Potępa Starosta Brzeski, który osobiście powitał Nowego Mieszkańca Powiatu, składając życzenia i wręczając upominek w postaci wyprawki.

Świeżo upieczonym rodzicom serdecznie gratulujemy oraz życzymy dużo zdrowia, miłości i odkrywania uroków wspólnego życia z nowym członkiem rodziny!