Pierwszy noworodek w szpitalu w 2022 roku!

Ogromnie miło jest  nam przywitać na świecie pierwszego noworodka urodzonego w Oddziale Ginekologiczno-Położniczym naszego Szpitala!

W dniu 2 stycznia o godzinie 10:10 Nowego 2022 Roku na świecie pojawił się mały Jakub Aleksander, syn Pani Barbary z Poręby Spytkowskiej. Chłopczyk ważył 3210 gramów i jest pierwszym urodzonym w naszym szpitalu noworodkiem w tym roku!  Z tej okazji dyrekcja szpitala, przygotowała dla szczęśliwej mamy i jej nowo narodzonego synka drobny podarunek w postaci wyprawki i gratulacji wraz z życzeniami zdrowia i wszelkiej pomyślności.  Życzenia złożyła osobiście Pani Dyrektor Alicja Syty wraz z Zastępcą Dyrektora ds Lecznictwa, Panią doktor Adeliną Skupiewską oraz Zastępcą Dyrektora ds. Pielęgniarstwa, Panią Ewą Chmielarz-Żwawą.

Pani Dyrektor przekazała mamie i Nowemu Mieszkańcowi Powiatu także list gratulacyjny i podarunek od Starosty Powiatu Brzeskiego, Pana Andrzeja Potępy, który ze względów epidemicznych nie mógł złożyć życzeń osobiście.

Świeżo upieczonym rodzicom serdecznie gratulujemy oraz życzymy dużo zdrowia, miłości i odkrywania nowych uroków wspólnego życia dla całej rodziny!