Pierwszy noworodek

Print Friendly, PDF & Email

Dnia 2.01.2008 r. o godz. 10.55 w Szpitalu Powiatowym w Brzesku na Trakcie Porodowym przyszła na świat pierwsza w tym roku dziewczynka – Aneta Wiktoria – córka Justyny Zając zamieszkałej w Sufczynie.

Dla Pani Justyny oraz Tomasza Zająców jest to pierwsze dziecko. W dniu 3.01.2008r. matce i dziecku złożył wizytę Starosta Powiatu Brzeskiego – mgr Ryszard Ożóg obdarowując maleństwo i matkę praktycznym prezentem życząc równocześnie zdrowia i szczęścia.
Matka dziecka Justyna uśmiechnięta, zadowolona i szczęśliwa wyraziła słowa podziękowania oraz stwierdziła, że przebyty poród był łatwiejszy niż jej na ten temat wyobrażenia. Goście zachęcali Panią Anetę do następnej wizyty na Trakcie Porodowym.

ABY WEZWAĆ POMOC MEDYCZNĄ w stanach nagłego zagrożenia życia należy wybrać z telefonu komórkowego lub stacjonarnego nr 999 lub 112.

Powyższe numery alarmowe (999 i 112) połączone są ze służbami ratowniczymi w tym województwie, z którego terenu wykonywane jest połączenie telefoniczne. Osoby kontaktujące się spoza terenów Małopolski, w sprawach pomocy medycznej w sytuacji zagrożenia życia osoby mieszkającej/przebywającej na terenie województwa małopolskiego, powinny wybrać z telefonu komórkowego lub stacjonarnego nr (12) 254 08 02.

Ustaw wyskakujące okienko układu