Pierwszy w powiecie brzeskim

Print Friendly, PDF & Email

dsc_0120Kacper – tak ma na imię pierwszy obywatel powiatu brzeskiego, który przyszedł na świat w brzeskim szpitalu w 2015 roku. Urodził się 3 stycznia o godzinie 14:40.  Chłopczyk waży 2810g i ma 53 centymetry długości.  To pierwsze dziecko Państwa Zydroniów.

Jednak pierwszym dzieckiem urodzonym w brzeskim szpitalu jest córka Państwa Rospondów z gminy Nowy Wiśnicz z powiatu bocheńskiego.  Dziewczynka urodziła się 2 stycznia o godzinie 19:45.

dsc_0112

Szczęśliwe  mamy z życzeniami i wyprawką odwiedzili: Starosta Brzeski Andrzej Potępa i Z-ca Dyrektora brzeskiego szpitala Adam Smołucha.

ABY WEZWAĆ POMOC MEDYCZNĄ w stanach nagłego zagrożenia życia należy wybrać z telefonu komórkowego lub stacjonarnego nr 999 lub 112.

Powyższe numery alarmowe (999 i 112) połączone są ze służbami ratowniczymi w tym województwie, z którego terenu wykonywane jest połączenie telefoniczne. Osoby kontaktujące się spoza terenów Małopolski, w sprawach pomocy medycznej w sytuacji zagrożenia życia osoby mieszkającej/przebywającej na terenie województwa małopolskiego, powinny wybrać z telefonu komórkowego lub stacjonarnego nr (12) 254 08 02.

Ustaw wyskakujące okienko układu