Podziękowania za wsparcie dla Szpitala

Szanowni Państwo,  Darczyńcy i Przyjaciele Naszego szpitala !

Po raz kolejny dzielimy się informacjami dotyczącymi wsparcia, jakim Nas Państwo obdarzacie w obliczu szerzącej się pandemii wirusa SARS-COV-2. Dzięki Waszej ofiarności i pomocy materialnej, Szpital mógł skutecznie zwalczać skutki wykrytego ogniska zakażenia, wykorzystując środki ochrony osobistej czy środki dezynfekcyjne i czyszczące przekazywane przez licznych Darczyńców.
Poniżej przedstawiamy kolejnych  Darczyńców, którzy wsparli Szpital w ostatnim czasie (poprzednia lista zawierała Darczyńców, którzy dokonywali wpłat lub przekazywali wsparcie rzeczowe do dn. 06.04.2020r). Łącznie na konto szpitala od początku apelu o wsparcie do 19.04.2020 r wpłynęło już 402 156,29 zł !!!
Pieniądze te przeznaczamy na bieżące zakupy niezbędnych środków ochrony i sprzętu w trakcie zwalczania skutków epidemii koronawirusa, m.in.:
zakup respiratora, aparatu USG do SOR,
ozonatorów (2 szt.), lamp bakteriobójczych jezdnych przepływowych (20 szt.),  urządzenia ozonującego, urządzenia do dekontaminacji pomieszczeń,
reduktorów tlenowych, dozowników tlenowych, wózka medycznego opatrunkowego,
drzwi automatycznych, bezdotykowych do SOR, wyposażenia do namiotu medycznego zlokalizowanego przy SOR,

Podziękowania składamy za darowizny finansowe:
Carlsberg Polska S.A.  – 100 000 zł na zakup aparatu USG,
J.Niemiec SA Restauracja Planeta Brzesko – 10 000 zł
CONCEPT PB  BUDOWNICTWO Brzesko – 3 000 zł,
FHU “MIMEK” – 3 000 zł,
AP STONE KAMIENIARSTWO Piotr Śledź Brzesko – 2 000 zł,
Firma Handlowo Usługowa Oknolux S.C. Brzesko – 2 000 zł,
Wacław Synowiec Ranczo Pasja Brzesko – 2 000 zł,
FU “MEBLOSS” – 1 000 zł,
EL-MONT Cebula Bogusław Jadowniki – 1 000 zł
Stowarzyszenie Rozwoju Chirurgii Brzesko od osób prywatnych – 2 600 zł
Maria Kądziołka – 2 000 zł

Wpłaty od osób prywatnych:
06.04.2020 –100 zł, 50 zł, 88,33 zł, 50 zł
07.04.2020 – 50 zł, 200 zł, 300 zł, 100 zł, 100 zł, 100 zł, 1 000 zł.
14.04.2020 – 5 000 zł, 200 zł, 99 zł, 1000 zł,
15.04.2020 – 50 zł,
16.04.2020 –100 zł,
Dziękujemy również za pomoc materialną w postaci darów rzeczowych przekazanych na rzecz Szpitala:
Agencja Rezerw Materiałowych Ministerstwo Zdrowia – rękawice nitrylowe 80 op, kombinezony ochronne 500szt, maseczki jednorazowe 10 000 szt, płyn do dezynfekcji 100 op,
Małopolski Urząd Wojewódzki Kraków Wydział Bezp. i Zarz. Kryzysowego – maseczki ochronne, kombinezony ochronne, środki dezynfekcyjne (płyny I proszki), okulary ochronne, rękawice nitrylowe, maski filtrujące,
Fundacja Siepomaga Poznań –  przyłbice, rękawice nitrylowe, kombinezony ochronne, czepki włókninowe, ochraniacze na obuwie,
WIELKA ORKIESTRA ŚWIĄTECZNEJ POMOCY – maseczki jednorazowe,
Klub Sportowy LKS Poręba Spytkowska – woda mineralna,
Okocimski Klub Sportowy (OKS) – ozonator, płyny dezynfekujące,
Kolor Plus Studio Tomasz Kaczmarczyk Bochnia – skrzynia do intubacji,
Hotel Miś – lampa bakteriobójcza UVC,
CadXpert – nakładki łokciowe na klamki,
Welding Installation Projects Sp. Z O.O. S.K. Brzesko – czepki jednorazowe włókninowe, fartuchy ochronne jednorazowe, ręczniki,
F.H.U. Alex Tadeusz Kukla Iwkowa – maseczki,
Warsztaty Terapii Zajęciowej Marian Piech Zawada Uszewska – maseczki szyte,
Zespół Szkolno-Przedszkolny Brzesko – maseczki szyte,

Dziękujemy Kołu Gospodyń Wiejskich i OSP w Jadownikach, firmie cateringowej Paszczaki gotują z Brzeska oraz wszystkim firmom i osobom, które dostarczają posiłki Personelowi szpitala.
Kolejny raz dziękujemy grupie Brzesko. Szyjemy maseczki dla szpitala w Brzesku, która nieustannie wspiera Personel szpitala dostarczając sprzęt, posiłki, środki ochrony oraz organizując zbiórki pieniężne.
Jeszcze raz dziękujemy Wszystkim i Każdemu z osobna za Państwa ogromne wsparcie,
Z wyrazami wdzięczności,
Dyrekcja i Pracownicy SPZOZ w Brzesku
Jeśli kogokolwiek pominęliśmy – przepraszamy. Aktualne dane będą pojawiać się nadal systematycznie na stronie Szpitala. Z uwagi na ochronę danych osobowych, nie publikujemy danych osób prywatnych, które udzieliły wsparcia Szpitalowi. Jeśli wyrażają Państwo zgodę na publikację danych lub środki przekazane od firm, nie zostały wymienione, prosimy o kontakt mailowy m.burek@spzoz-brzesko.pl.

Wciąż wpłaty finansowe na rzecz Szpitala można dokonywać na numer konta:
SP ZOZ w Brzesku:
BOŚ SA o/Tarnów
IBAN  PL 08 1540 1203 2053 4286 3676 0001
(KOD SWIFT: EBOSPLPW XXX)
Stowarzyszenia Rozwoju Chirurgii w Brzesku
Konto: PKO BP Oddział w Brzesku:
podając w tytule przelewu: „DAROWIZNA COVID-19”.
W przypadku przekazywania darowizny rzeczowej przy przyjęciu będzie sporządzony Protokół Przekazania. Szczegółowe informacje można uzyskać w Sekretariacie Dyrektora SP ZOZ w Brzesku – tel. 14 66 21 425 lub e-mailowo: szpital@spzoz-brzesko.pl