Podziękowania

Print Friendly, PDF & Email

 


 

 

 

zdjęcie tekstu podziękowań rodziny pacjentki dla personelu oddziału wewnętrznego


tekst podziękowań od pacjentki


odręcznie napisane podziękowania dla pracowników szpitala 


 

 Dodano 13 sierpnia 2021 08:08
Serdeczne podziękowania za uratowanie życia
dla

lek. med. Magdaleny Pęcak z Centrum Radioterapii Amethyst w Krakowie

oraz

mgr Ewy Tyka-Duc ze Szpitala Powiatowego w Brzesku

za niespotykaną, bezgraniczną pomoc i wyrozumiałość.

Wszystkiego najlepszego życzy wdzięczny pacjent z Bochni

Antoni Serwinowski


15.04.2021
Sz. P.
Dyrektor SP ZOZ w Brzesku
lek. med. Adam Smołucha

Na ręce Pana Dyrektora składamy serdeczne podziękowania dla lek. med. Piotra Serwackiego będącego w dniu 9.04.2021 r. lekarzem dyżurnym SOR, lek. med. Pawła Florka, pełniącego w dniu 9/10.04.2021 r. dyżur na Oddziale Covidowym mieszczącym się w Oddziale Chorób Płuc oraz pani kardiolog, której nie znamy z nazwiska, a która również pełniła dyżur w dniu 9/10.04.2021 r.
Nasz syn trafił najpierw na SOR, a następnie na wymieniony Oddział Covidowy w stanie ciężkim. Dzięki niesamowitemu zaangażowaniu ww. lekarze doprowadzili najpierw do zdiagnozowania u syna zapalenia mięśnia sercowego, wdrożyli właściwe leczenie, a następnie po całonocnych poszukiwaniach doprowadzili do umieszczenia syna w Oddziale Intensywnego Nadzoru Kardiologicznego Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie.
Serdecznie dziękujemy także całemu personelowi Oddziału Covidowego za troskliwą opiekę, przychylność i wyjątkowo ciepłe podejście do pacjenta.
Na prośbę syna podziękowania składamy również w jego imieniu.

Z poważaniem
Rodzice


Podziękowanie_2019_2


czerwiec 2019;


Podziękowanie_2019_1


Podziękowanie pacjenta za szybką i wzorową pomoc w ratowaniu życia w SOR

Na ręce Pana Dyrektora SPZOZ w Brzesku pragniemy złożyć serdeczne podziękowania za opiekę, którą została objęta nasza mama na Oddziale Rehabilitacji – od 01.06.2017 do 20.09.2017 r. Jest po udarze niedokrwiennym mózgu, była w złym stanie.

Szczególne podziękowania dla Pana Ordynatora lek. Marka Dudzika za duża kulturę osobista, za wzorową organizację pracy oddziału i atmosferę , która  zapewniła nam ogromny komfort psychiczny.

Serdecznie dziękujemy lekarzowi prowadzącemu Pani Małgorzacie Schneider-Treszer  za wspaniała opiekę, profesjonalizm, życzliwość, za odpowiedzi na nasze pytania , za badania diagnostyczne , które pomogły w sprawniejszym leczeniu.

Serdeczne podziękowania dla prowadzących rehabilitacje : Małgorzaty Świątek i Krystyny Szot, które potrafią  z chorymi nawiązać kontakt i zmobilizować do ćwiczeń usprawniających stan zdrowia – są świetnie przygotowane do swojej pracy.

Dziękujemy za poświęcony czas, cierpliwość, stanowczość i wspaniałe podejście do pacjenta.

Za codzienny trud pielęgnacyjny podejmowany z wielka starannością i życzliwością, ciepłe słowa , uśmiech i okazywaną w każdej chwili troskliwą opiekę medyczną, dziękujemy pielęgniarkom i opiece medycznej.

Podsumowując, personel oddziału rehabilitacji to zgrany zespół , który zasługuje na szczególne uznanie i pochwałę ze strony pacjentów i ich rodzin.

Życzymy Wszystkim dalszych sukcesów, wielu wdzięcznych pacjentów, wszelkiego dobra i pomyślności w dalszej pracy.

Córki – Dorota i Krystyna.


skan_2016-12-19-105721


skan_2016-12-19-105640


skan_2016-12-19-105614_strona_1
skan_2016-12-19-105614_strona_2

Podziękowania

Print Friendly, PDF & Email

logo-śdm2W związku z zakończonym spotkaniem młodych w Krakowie podczas Światowych Dni Młodzieży, pragnę gorąco podziękować wszystkim pracownikom SP ZOZ w Brzesku, którzy włączyli się w prace związane z organizacją i przygotowaniami tutejszej placówki, aby te spotkania mogły przebiegać  bezpiecznie i w spokoju. Serdecznie dziękuję całemu personelowi medycznemu, pracownikom służb technicznych i administracyjnych za zaangażowanie i odpowiedzialna postawę w wykonywaniu powierzonych naszemu zespołowi wyzwań. (więcej…)

ABY WEZWAĆ POMOC MEDYCZNĄ w stanach nagłego zagrożenia życia należy wybrać z telefonu komórkowego lub stacjonarnego nr 999 lub 112.

Powyższe numery alarmowe (999 i 112) połączone są ze służbami ratowniczymi w tym województwie, z którego terenu wykonywane jest połączenie telefoniczne. Osoby kontaktujące się spoza terenów Małopolski, w sprawach pomocy medycznej w sytuacji zagrożenia życia osoby mieszkającej/przebywającej na terenie województwa małopolskiego, powinny wybrać z telefonu komórkowego lub stacjonarnego nr (12) 254 08 02.

Ustaw wyskakujące okienko układu