Dentyści zaczynają leczyć pacjentów

Print Friendly, PDF & Email

PIC04741.JPGW środę 16 lutego w brzeskim szpitalu na nowo zostanie otwarta Poradnia Stomatologiczna. Dentyści będą też przyjmowali pacjentów w Ośrodkach Zdrowia w Woli Dębińskiej i Jadownikach.  To efekt zakończonych negocjacji z Narodowym Funduszem Zdrowia. Brzeski szpital na leczenie zębów otrzyma blisko milion złotych. – Na razie stomatolodzy, nie będą przyjmowali w szkolnych gabinetach. Liczymy jednak, ze uda nam się to zmienić. W tej sprawie będą prowadzone rozmowy w Narodowym Funduszu Zdrowia.- tłumaczy Józefa Szczurek Żelazko, dyrektor szpitala.

ABY WEZWAĆ POMOC MEDYCZNĄ w stanach nagłego zagrożenia życia należy wybrać z telefonu komórkowego lub stacjonarnego nr 999 lub 112.

Powyższe numery alarmowe (999 i 112) połączone są ze służbami ratowniczymi w tym województwie, z którego terenu wykonywane jest połączenie telefoniczne. Osoby kontaktujące się spoza terenów Małopolski, w sprawach pomocy medycznej w sytuacji zagrożenia życia osoby mieszkającej/przebywającej na terenie województwa małopolskiego, powinny wybrać z telefonu komórkowego lub stacjonarnego nr (12) 254 08 02.

Ustaw wyskakujące okienko układu