Pożegnanie Małgorzaty Skurnóg

Print Friendly, PDF & Email

znicz13 września 2014 r. zmarła Małgorzata Skurnóg, wieloletni pracownik Samodzielnego Publicznego  Zespołu Opieki Zdrowotnej w Brzesku.    Jej przedwczesna śmierć zaskoczyła wszystkich, którzy ją znali.  Przegrała walkę z chorobą, z którą dzielnie zmagała się przez ostatnie miesiące. Zawsze, pogodna, życzliwa, taktowna wobec pacjentów i współpracowników.
Pracę w Zespole rozpoczęła w 1983 roku jako rejestratorka Poradni  p/Gruźliczej.  Od 1988 roku pracowała w Przychodni Rejonowej w Okocimiu, a przez ostatnich 15 lat –  w Przychodni Rejonowej w Brzesku.
Kochała ludzi, zawsze można było liczyć na jej wsparcie i bezinteresowną pomoc. Nawet podczas tej ciężkiej choroby, kiedy tylko  samopoczucie na to jej pozwalało, była aktywna zawodowo i jak zwykle – oddana ludziom.
Odeszła do lepszego świata, ale na zawsze pozostanie w naszych sercach  i w naszej pamięci.
Msza święta żałobna, odprawiona zostanie w Kościele Parafialnym w Okocimiu, we wtorek, 16 września br. o godzinie 15-tej, po czym  nastąpi odprowadzenie Zmarłej na miejsce wiecznego spoczynku.

Rodzinie Zmarłej składamy szczere kondolencje.

Dyrekcja i Pracownicy SP ZOZ w Brzesku

ABY WEZWAĆ POMOC MEDYCZNĄ w stanach nagłego zagrożenia życia należy wybrać z telefonu komórkowego lub stacjonarnego nr 999 lub 112.

Powyższe numery alarmowe (999 i 112) połączone są ze służbami ratowniczymi w tym województwie, z którego terenu wykonywane jest połączenie telefoniczne. Osoby kontaktujące się spoza terenów Małopolski, w sprawach pomocy medycznej w sytuacji zagrożenia życia osoby mieszkającej/przebywającej na terenie województwa małopolskiego, powinny wybrać z telefonu komórkowego lub stacjonarnego nr (12) 254 08 02.

Ustaw wyskakujące okienko układu