Pożegnanie Pani Dyrektor Józefy Szczurek-Żelazko.

W dniu dzisiejszym Dyrekcja i Pracownicy SPZOZ w Brzesku pożegnali Panią Dyrektor Józefę Szczurek-Żelazko, która funkcję Dyrektora Naszego szpitala pełniła od 2001 roku.

Pani Dyrektor przeszła na zasłużona emeryturę – pozostawiła Nasz szpital zupełnie innym, niż kiedy obejmowała stanowisko – przeprowadziła szpital i pracowników przez okres trudnej transformacji, zmieniła wizerunek i rozszerzyła działalność medyczną Naszej placówki, pozostawiając szpital nowoczesnym i sprawnie zarządzanym.

Ze względu na sytuację epidemiczną, Pani Dyrektor pożegnała się z Załogą szpitala za pośrednictwem wideokonferencji. Część pracowników – ordynatorzy, pielęgniarki oddziałowe, lekarze i pracownicy administracyjni dziękowali Pani Dyrektor za lata pracy podczas krótkich spotkań.

Jest nam niezmiernie miło, że Pani Dyrektor przyjechała pożegnać się z całą Załogą. Otrzymaliśmy zapewnienie, że Pani Dyrektor nadal będzie wspierać szpital jako Poseł ziemi brzeskiej. .

Dziękujemy za wszystkie lata pracy i życzymy Pani Dyrektor dużo zdrowia, wszelkiej pomyślności i dalszych sukcesów na polu społecznym, zawodowym i osobistym.

Galeria zdjęć z pożegnania Pani Dyrektor Józefy Szczurek-Żelazko: