PRACE REMONTOWE PRZY SP ZOZ W BRZESKU

Print Friendly, PDF & Email

W poniedziałek, 27.03.2017 r. rozpoczęto prace związane z remontem chodników, dróg dojazdowych oraz parkingów przy Samodzielnym Publicznym Zespole Opieki Zdrowotnej. Zakończenie pierwszego etapu prac, czyli wymiana zużytych płytek chodnikowych na kostkę brukową planowane jest na połowę kwietnia. Następnie zostanie wymieniony asfalt na drogach dojazdowych i miejscach parkingowych oraz zostaną wykonane dodatkowe zatoki z miejscami parkingowymi. Wszystkie te prace mają na celu poprawę komfortu pacjentów szpitala oraz polepszenie wizerunku.

Prace są finansowane przez Starostwo Powiatowe w Brzesku oraz gminy należące do powiatu brzeskiego. Wszystkim instytucjom finansującym te prace serdecznie dziękujemy za wsparcie.

Przepraszamy za utrudnienia związane z remontem i prosimy o  cierpliwość i wyrozumiałość.

ABY WEZWAĆ POMOC MEDYCZNĄ w stanach nagłego zagrożenia życia należy wybrać z telefonu komórkowego lub stacjonarnego nr 999 lub 112.

Powyższe numery alarmowe (999 i 112) połączone są ze służbami ratowniczymi w tym województwie, z którego terenu wykonywane jest połączenie telefoniczne. Osoby kontaktujące się spoza terenów Małopolski, w sprawach pomocy medycznej w sytuacji zagrożenia życia osoby mieszkającej/przebywającej na terenie województwa małopolskiego, powinny wybrać z telefonu komórkowego lub stacjonarnego nr (12) 254 08 02.

Ustaw wyskakujące okienko układu