Prawdziwa choinka zdobi oddział dla dzieci.

Print Friendly, PDF & Email

14 grudnia wśród  wesołego  zmieszania pacjenci oddziału dziecięcego ubierali pachnącą, zieloną choinkę.

Dzieci przystrajały drzewko kolorowymi bańkami, lampkami, lśniącymi łańcuchami, srebrnymi i złotymi sznurami korali, a także ręcznie robionym łańcuchem.

W tej wyjątkowo miłej pracy małym i trochę starszym pacjentom wspaniale pomagali rodzice. Personel oddziału z panią oddziałową i panem ordynatorem włączyli się w ozdabianie drzewka. Efekt przeszedł oczekiwania wszystkich. Choinka sprawiła, że na oddziale zagościł nastrój zbliżających się świąt oraz niezwykły zapach lasu.

ABY WEZWAĆ POMOC MEDYCZNĄ w stanach nagłego zagrożenia życia należy wybrać z telefonu komórkowego lub stacjonarnego nr 999 lub 112.

Powyższe numery alarmowe (999 i 112) połączone są ze służbami ratowniczymi w tym województwie, z którego terenu wykonywane jest połączenie telefoniczne. Osoby kontaktujące się spoza terenów Małopolski, w sprawach pomocy medycznej w sytuacji zagrożenia życia osoby mieszkającej/przebywającej na terenie województwa małopolskiego, powinny wybrać z telefonu komórkowego lub stacjonarnego nr (12) 254 08 02.

Ustaw wyskakujące okienko układu