Rewizje stawów biodrowych i kolanowych już w SPZOZ w Brzesku!

Kolejny sukces na polu ortopedii. Nasz szpital otrzymał od Małopolskiego Oddziału Wojewódzkiego NFZ w Krakowie zgodę na wykonywanie operacji rewizyjnych po endoprotezoplastyce stawu biodrowego lub kolanowego wymagających częściowej lub całkowitej wymiany endoprotezy.

Operacje rewizyjne mogą być wykonywane w tutejszym Oddziale Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej już od października tego roku.  Nasz szpital wystąpił z taką prośbą do NFZ po wcześniejszym wykonaniu 31 operacji rewizyjnych, potwierdzających możliwości wykonywania tego typu zabiegów operacyjnych w tutejszym oddziale.

Jest to kolejny sukces zespołu brzeskiej ortopedii i kolejny zakres realizowany w oddziale!